Tétel

Available

Description:

6 Remekmű, Officina Könyvtár hat kötete: Platon: A lakoma. (1.), Görög költők (13.), Régi olasz novellák (18.), Szent Ágoston vallomásai (19.), Delacroix naplója (24/25.), Arany legenda (26.) Bp.,1942,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült karton védőtokban, egy köteten kopásnyomokkal.

5 000 HUF
16,56 EUR, 18,87 USD

My bid:

0 HUF

Buy:

  Add to cart   Remove

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.