Number of items: 297

17469.

12 000 HUF
41,38
17470.

6 000 HUF
20,69
Tamkó Sirató Károly: A Vízöntő-kor hajnalán. Bp.,1969, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Tamkó Sirató Károly (1905-1980) által dedikált.
17471.

5 000 HUF
17,24
Móra Ferenc: Szegedi tulipános láda. I.- II. kötet. Budapest, 1936, Révai. Kiadói egészvászon kötésben, Festett fa szegedi tulipános ládában.
17472.

5 000 HUF
17,24
15
17473.

5 000 HUF
17,24
Ady Endre: A menekülő élet. Bp., 1912, Nyugat. 141 p. Átkötött kartonált papírkötésben, sérült gerinccel.   A kiadás megmaradt példányait 1918-ban a Pallas Rt. átcímkézte és saját kiadványként újra forgalomba hozta.
17474.

4 000 HUF
13,79
Ady Endre: Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Bp.,1918,Nyugat, (Világosság-ny.), 109+3 p. Falus Elek által tervezett, színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis folttal, névbejegyzéssel, jó állapotban.
17475.

3 000 HUF
10,34
Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások:  Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.  Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.  Vadregény. Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
17476.

Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások: Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. "Vadregény." Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.

3 600 HUF
11,25
12,41
15
17477.

2 800 HUF
9,66
Fekete István 7 műve, első kiadások:   Kele. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Lutra. Egy vidra élete. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp.,1955,Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.   Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp.,1959, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.  Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp.,1957,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.  Vuk. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.   Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Kiadói kemény-kötés.   Barangolások. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17478.

4 000 HUF
13,79
29
17479.

1 000 HUF
3,45
17480.

8 000 HUF
27,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.