Books: Other languages

Number of items: 7

[Niccolo Machiavelli]: Discours Politiques de Machiavelli sur Les Decades de Tite-Live. Tome Premier. Amsterdam, 1692, Henri Desbordes, 14 szt. lev.+384 p.+ 1 sztl. lev. Francia nyelven. Borító és címlap hiánnyal, de egyébként jó állapotban.
17366.

8 000 HUF
26,49
30,19
Hammer price:
8 000 HUF
Ovidius: Publii Ovidii Nasonis Fastorum libri sex priores... Norimbergae, 1791. Ex officina Libraria Riegeliana. Korabeli, díszes, aranyozott egészbőr kötésben. Kopásokkal.
17367.

5 000 HUF
16,56
18,87
Hammer price:
5 000 HUF
[Honoré Lacombe de Prezel]: Galerie de Portraits ou Portraits des hommes illustres qui ont paru depuis les Romains, tirés de plus célebres auteurs françois. Paris, 1769, J. F. Basompierre, J. Van den Berghen, VIII+566+2 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen sérüléssel.
17368.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
26,49
30,19
  Add to cart
  Remove
Schopenhauers Gespräche und Selbstgespräche. Kiadta: Eduard Grisbach. Berlin, 1902, Ernst Hofmann. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17369.

Schopenhauer's Gespräche und Selbstgespräche. Kiadta: Eduard Grisbach. Berlin, 1902, Ernst Hofmann. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

1 000 HUF
3,31
3,77
Hammer price:
1 000 HUF
Ph. Martinon: Comment on Prononce le Francais. Paris,1913,Librairie Larousse, 4+414 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval.
17370.

Available
1 200 HUF
3,97
4,53
  Add to cart
  Remove
2 db norvég nyelvű Walt Disney könyv:  Donald Duck som fjellklatrer. Askepott. Oslo, 1977-1980, Hjemmets. Kiadói kartonált papírkötés.
17371.

Available
1 000 HUF
3,31
3,77
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.