Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

Dr. Torday Árpád 5 db műve:  Az antitrypsin-reactio klinikai jelentősége. (1909.)  A gyomor csökkent sósavelválasztási képességének jelentősége a gyomorbajok kórismézésénél. (1907.)  Az emésztés ép- és kórélettanának fontosabb újabb mozzanatai. (1906.)  A kerek gyomnorfekélyről, különös tekintettel az alkatra. (1924.)  A gyomorkiirással a savtultengéssel járó insulin és szénhydrát érzékenység. (1934.)  Változó állapotban.
17186.

1 200 HUF
Platen M(oritz): Az új gyógymód. II. kötet. Bp.,én., Schroeter H. L. Színes táblákkal, mellékletekkel. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17187.

2 000 HUF
Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Alapismeretek - Nyílt szénláncú vegyületek. II. kötet: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp.,1930-1932, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., XII+578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az alsó lapélek foltosak.
17188.

2 000 HUF
17189.

4 000 HUF
17190.

1 000 HUF
Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kár Pulmonológiai Klinika. Jubileumi évkönyv. 1942-2002. Szerk.: Prof. Dr. Magyar Pál, Prof. Dr. Huttás Imre. Bp.,2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
17191.

1 000 HUF
Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17192.

1 600 HUF
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17193.

1 000 HUF
Georgs Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch. Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.
17194.

Georg's Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch. Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.

1 000 HUF
Czeizel Endre: Az emberi öröklődés. Bp.,1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17195.

1 000 HUF
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1944, Renaissance. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.
17196.

1 200 HUF
E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
17197.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF