Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

17174.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. pest, 1835, Eggenberger József. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17175.

8 000 HUF
17176.

5 000 HUF
17177.

2 000 HUF
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Bp., Novák Rudolf és Társa. Félvászon kötés, ragasztott, javított gerinc, kopottas állapotban.
17178.

2 000 HUF
17179.

2 000 HUF
Huxley, Robert(szerk.): The Great Naturalists. London, 2007, Thames & Hudson. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / hardcover, good condition
17180.

3 000 HUF
Ifj. Kováts Ferenc - Zsebők Zoltán: A tüdő röntgenanatómiája. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17181.

1 200 HUF
Rätsch, Christian: A szerelem füveskertje. Az afrodiziákumok a mítoszokban, a történelemben és napjainkban. Bp., 1994, Terra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17182.

2 200 HUF
5,95
6,47
Venzárné Dr. Petri Gizella: Drogatlasz. (Drogok mikroszkópos vizsgálata.) Bp.,1979, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés.
17183.

1 000 HUF
György Aladár: A Föld és népei. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Gazdagon illusztrálva szövegközti, egészoldalas, kétoldalas illusztrációkkal, közte egészoldalas színes illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sarkánál kis kopással
17184.

1 400 HUF
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17185.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF