Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

17174.

12 000 HUF
38,59
43,17
Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. pest, 1835, Eggenberger József. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17175.

8 000 HUF
25,72
28,78
17176.

5 000 HUF
16,08
17,99
17177.

2 000 HUF
6,43
7,19
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Bp., Novák Rudolf és Társa. Félvászon kötés, ragasztott, javított gerinc, kopottas állapotban.
17178.

2 000 HUF
6,43
7,19
17179.

2 000 HUF
6,43
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.