Books: Judaica

Number of items: 16

Die Haggadah von Sarajevo. Einleitung von Cecil Roth. Leipzig. 1963. VEB E. A. Seemann. 53 p + a teljes Haggada reprintje. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17301.

4 000 HUF
12,86
14,39
17302.

20 000 HUF
64,31
71,94
17303.

6 000 HUF
19,29
21,58
Mózes öt könyve és haftárák. I-V. kötet. Héber szöveg, magyar fordítás és kommentár. Szerk.: Dr. Hertz J. H. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17304.

8 000 HUF
25,72
28,78
A hagyomány gyöngyei: A Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján Dr. Molnár Ernő. Bp.,1989, IKVA. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1921-1923-as kiadás reprintje.
17305.

5 000 HUF
16,08
17,99
Héber imakönyv. Wien, 1914, Schlesinger. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban.
17306.

1 600 HUF
5,14
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.