https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Hunting

Number of items: 18

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben. Első kiadás.
17156.
 

Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben. Első kiadás.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
19,87
EUR
,
22,64
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
6 500 HUF
Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+40 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, és egy kijáró képtáblával.
17157.
 

Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+40 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, és egy kijáró képtáblával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
11,92
EUR
,
13,58
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Charles Lancaster: An illustrated treatise on the art of Shooting, with extracts from the best authorities. London, 1906, McCorquodale&Co. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap (35/36.) szakadt.
17158.
 

Charles Lancaster: An illustrated treatise on the art of Shooting, with extracts from the best authorities. London, 1906, McCorquodale&Co. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap (35/36.) szakadt.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
13,25
EUR
,
15,09
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Zsarnovitzky Árpád: A sporthorgászat vagy halászás horoggal. Bp.,1918, Hedvig Sándor, 108 p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, a hátsó borító lejár, a gerince részben hiányos.
17159.
 

Zsarnovitzky Árpád: A sporthorgászat vagy halászás horoggal. Bp.,1918, Hedvig Sándor, 108 p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, a hátsó borító lejár, a gerince részben hiányos.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,93
EUR
,
11,32
USD
Number of bids:
31
Hammer price:
16 000 HUF
A vadászat kézikönyve. Szerk.: Dr. Sárkány Pál-Vallus Pál. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17160.
 

A vadászat kézikönyve. Szerk.: Dr. Sárkány Pál-Vallus Pál. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
9,93
EUR
,
11,32
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1961, Mezőgazdasági, 193 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, 179-193. oldalak kijárnak (egy ív.) Megjelent 3300 példányban.
17161.
 

Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1961, Mezőgazdasági, 193 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, 179-193. oldalak kijárnak (egy ív.) Megjelent 3300 példányban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,62
EUR
,
7,55
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
2 200 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment