Tétel

Catalogue number:

15771.
342. Closed Online auction
Books: History

Description:

Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. Bp.,1890, Arad Sz. Kir. Város-Kölcsey-Egyesület, (Franklin-ny.), 1 t.+222+2 sztl. lev.+3 mell. + 1 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival. Kiadói aranyozott, festett, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap és a címkép kijár, két levélmelléklet hiányzik. Első kiadás.

6 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.