Books: History

Number of items: 140

Balogh Benedek, Barátosi - Baráthosi Turáni könyvei. 15. köt. Kisebb finn-ugor véreink.
16522.

1 200 HUF
16523.

800 HUF
Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. Bp., 1994. Szerzői.
16524.

1 000 HUF
16525.

14 000 HUF
37,84
41,18
16526.

1 600 HUF
16527.

1 800 HUF
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, szakadozott, javított papír védőborítóval, de belül jó állapotban.
16528.

2 000 HUF
Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazdasági tanulmány. Bp.,1946, Körmendy. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16529.

1 600 HUF
16530.

46 000 HUF
124,32
135,29
Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
16531.

800 HUF
Havasi Tamás-Herczeg János-Kerek György: A rádió ostroma. 1956 október 23. Budapest, 1957, Kossuth Könyvkiadó. Illuszrált kiadói papír kötésben
16532.

800 HUF
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vádirat Babós József, Dominich Vilmos és hadbíró-pribékjeik ellen. Részletek a különböző ellenállási mozgalmakból.(Magyar Golgota.) Bp.,(1945), (Müller Károly Könyvkiadóvállalat), (Légrády-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval.
16534.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF