Books: History

Number of items: 140

16510.

3 000 HUF
Falvy Zoltán (gyűjt.): Ezer esztendő - Millenniumi daloskönyv. Bp., 2000. Dinasztia Kiadó
16511.

1 000 HUF
16512.

1 800 HUF
70 éves a Magyar Rádió 1925-1995. Bp., 1995. MR:
16513.

800 HUF
16514.

2 000 HUF
16515.

1 000 HUF
16516.

1 000 HUF
16517.

1 600 HUF
Kalevala szemelvények a karjalai-finn nép eposzából. Bp., 1950. Hungária kiadó N.V: Egészvászon kötésben.
16518.

1 400 HUF
Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Fordította: Havas József. A fordítást átnézte, bevezetéssel, és kiegészítéssekkel, ellátta: Asztalos Miklós. Bp.,1935,Dante, (Hornyánszky-ny.), 420 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
16519.

1 400 HUF
Negyven éve történt... Rudabányai visszaemlékezések 1944-1945-ről. Gyűjtötte Viktor Gyula. Szerk.: Bics István. Érc- és Ásványbányászati Múzeumi Füzetek 14. sz. Rudabánya, 1984, Érc- és Ásványbányászati Múzeum, 46 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
16520.

1 400 HUF
Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán. Bp.,én., Dante. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16521.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF