Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

17100.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
33,11
37,74
  Add to cart
  Remove
LEplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.
17101.

L'Eplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.

5 000 HUF
16,56
18,87
Hammer price:
5 000 HUF
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,Pátria, 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
17102.

Available
8 000 HUF
26,49
30,19
  Add to cart
  Remove
17103.

Available
5 000 HUF
16,56
18,87
  Add to cart
  Remove
Glück Frigyes-Stadler Károly: Az ínyesmesterség könyve. (1889.) Szerkesztette, a szöveget gondozta, a jegyzeteket és az előszót írta: Saly Noémi. Bp.,2013,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17104.

Available
4 000 HUF
13,25
15,09
  Add to cart
  Remove
17105.

Available
4 800 HUF
15,89
18,11
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.