Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

17100.

10 000 HUF
27,03
29,41
LEplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.
17101.

L'Eplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.

5 000 HUF
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,Pátria, 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
17102.

8 000 HUF
17103.

5 000 HUF
Glück Frigyes-Stadler Károly: Az ínyesmesterség könyve. (1889.) Szerkesztette, a szöveget gondozta, a jegyzeteket és az előszót írta: Saly Noémi. Bp.,2013,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17104.

4 000 HUF
17105.

4 800 HUF
12,97
14,12
Észak-Bihar szőlő-, és borkultúrája. Újabb eredmények Észak-Bihar homoki szőlőskert-vidékének néprajzi kutatásában. Szerk.: Bihari-Horváth László. Kurucz Albert Falumúzeum Közleményei 2. Észak-Bihar néprajza II. Konyár, 2010, Kurucz Albert Falumúzeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17106.

1 000 HUF
17107.

2 000 HUF
Kris Carr-Chad Sarno: Őrülten csábos ételek. Fordította: Hegedűs Péter. Bp.,2016,Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17108.

1 600 HUF
17109.

3 800 HUF
10,27
11,18
1942-1948 Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálatának kiadványainak 4 száma (19, 27,37, 1.): Védekezés a gyümölcsvarasodás ellen, Védekezés a poloskaszagó szilvadarazsak ellen, Téli hernyófészkek és tojáscsomók irtása, Általános védekező munkák a gyümölcsösben.
17110.

2 000 HUF
Valerie Barrett: A csokoládé. Fordította: Boruzsné Jacsmenik Erika. Bp.,1996, Esély Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17111.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF