Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

17100.

10 000 HUF
32,15
35,97
LEplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.
17101.

L'Eplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941. Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 l. 24 t. (színes).Szövegközti képekkel. Félvászon kötésben.

5 000 HUF
16,08
17,99
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,Pátria, 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
17102.

8 000 HUF
25,72
28,78
17103.

5 000 HUF
16,08
17,99
Glück Frigyes-Stadler Károly: Az ínyesmesterség könyve. (1889.) Szerkesztette, a szöveget gondozta, a jegyzeteket és az előszót írta: Saly Noémi. Bp.,2013,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17104.

4 000 HUF
12,86
14,39
17105.

4 800 HUF
15,43
17,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.