Pigler Antal: Bogdány Jakab. (1660-1724.) Bp.,1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 31 p.+LVIII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói félvászon-kötés.
A munkácsi Zsidó Gimnázium intézményi bélyegzőjével.
Vegyes művészeti könyvtétel, 4 db:
Rabinovszky Márius: Daumier. Magyar Művészeti Könyvtár. 19-20. sz. Bp., 1927, Amicus, 28 p. + 12 t. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban.
Hekler Antal: Leonardo da Vinci. Napkelet könyvtára. 20-21. Bp.,1927, Magyar Irodalmi Társaság, 1 t.+195+1 p.+XXXIV t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítókkal.
A műveltség ábécéje. 3. Róma. Bp.,é.n., Gyarmati és Bősz-ny. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
Boros Rudolf: Stilisme. [Bp., é.n., Stampfel.] Papírkötésben, a borítóját amatőr módon pótolták, a címlap hiányzik.
Takács Béla: Gyöngyhímzéses debreceni díszkötések. Debrecen, 1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
Bibliothek DMC. Die Häkelarbeit IIIte Serie. Mülhausen,é.n., Thérese de Dillmont. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésben, egy lap részben kijár, kissé hiányos címlappal.
Vegyes könyv tétel, 2 db:
Gogol: Egy őrült emlékiratai... Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Fordította: Barta Sándor. Bp.,1969, Képzőművészeti Alap Kiadói Vállalat. Kiadói papírmappában, szakadt borítóval, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Megjelent 5150 példányban. +
Gaugin Gemälde. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer, 8 p.+10 t. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
Zichy Mihály által illusztrált könyv:
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 4 db:
Petrovics Elek: Székely Bertalan jellemrajza. Bp.,1936, Franklin, 30 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
Hekler Antal: A magyarországi barokk szobrászat európai helyzete. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből. XXV. kötet. - 5. sz. Bp.,1935, MTA, 24 p.+XII t. Kiadói papírkötésben.
Ernszt Lajos: Hesz János tervezete 1820-ban Magyar Képzőművészeti Akadémia felállítása iránt. Magyar Műtörténeti Adatok I. Bp., 1938, Athenaeum, 14 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtárának címjegyzéke XI. Régi magyar könyvkötések Végh Gyula színes rajzaiban. A Magyar Bibliophil Társaság kiállítása Budapesten, 1936 április havában az Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1936, OSzK-Magyar Bibliophil Társaság, 40+4 p.+VIII t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Lyka Károly: Festészetünk a két világháború között. (1920-1940.) Visszaemlékezések. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.+Magyar művészet Münchenben. 1867-1896. Bp.,1951, Művelt Nép. Első kiadás. Kiadói papírkötés.