Scout

Number of items: 14

Vegyes cserkész tétel: különféle iratok, igazolványok, felvarrók, stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag
12741.

5 000 HUF
17,24
14
12742.

5 000 HUF
17,24
Jamboree-zsebszótár. Összeáll.: K. Molnár Frigyes. Bp., 1933, Magyar Cserkészszövetség. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12743.

5 000 HUF
17,24
1934 A magyar cserkész c. újság felszerelési melléklete
12744.

1 200 HUF
4,14
cca 1930-1945 A 304. sz. Kőrösi Csoma Sándor cserkészcsapattal kapcsolatos okmányok, nyomtatványok, fotók. A történetükről szóló könyv. Vegyes állapotban
12745.

4 000 HUF
13,79
cca 1946 A 308. és a 788. sz. Kőrösi Csoma S. cserkészcsapat fotóalbuma 100 fotóval a cserkészvezetőnek címezve. Érdekes képekkel.
12746.

20 000 HUF
62,50
68,97
12747.

3 000 HUF
10,34
12748.

2 000 HUF
6,90
Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Teleki Pál előszavával, Witz Béla bevezetőjével. Szerk.: Temesi Győző. Főmunkatárs: Sztrilich Pál. Magyar Cserkész Könyvei 76-78. szám. Bp.,1929, Magyar Cserkészszövetség,(Élet-ny.) 264 p. V. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
12749.

2 000 HUF
6,90
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear
12750.

7 000 HUF
21,88
24,14
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6 with tear
12751.

6 000 HUF
20,69
1933 Gödöllő cserkész Jamboree kisplakát / Scout World Jamboree small poster. S: Márton. 17x24 cm
12752.

5 000 HUF
17,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

365. Auction:
Payment deadline is 20 March

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.