https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 86

Auction is over! Item soon called at the auction hall
28 db régebbi város- és turista térkép, vegyesen hazai és külföldi (Németország, London, Ausztria, Ciprus, Delhi, stb.)
12855.

28 db régebbi város- és turista térkép, vegyesen hazai és külföldi (Németország, London, Ausztria, Ciprus, Delhi, stb.)

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 30×48 cm
12856.

Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 30×48 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
5
cca 1880-1900 Palesztina térképe a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, szakadással, 31,5×24,5 cm
12857.

cca 1880-1900 Palesztina térképe a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, szakadással, 31,5×24,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
3
3 db katonai térkép: Zalaegerszeg, Galícia, különböző méretben
12858.

3 db katonai térkép: Zalaegerszeg, Galícia, különböző méretben

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Alap és Vízhelyzeti térképe Buda és Pest szabad királyi Fő városainak ... Vörös László 1833-as térképének látványos reprintje. 3 lapon, összesen 180x94 cm- Egyik lapon beszakadásokkal.
12859.

Alap és Vízhelyzeti térképe Buda és Pest szabad királyi Fő városainak ... Vörös László 1833-as térképének látványos reprintje. 3 lapon, összesen 180x94 cm- Egyik lapon beszakadásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm
12860.

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps
12861.

cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül.
12862.

Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
16
cca 1930 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz. Legújabb kor. Bp., M. kir. állami térképészet. Tűzött papírkötésben.
12863.

cca 1930 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz. Legújabb kor. Bp., M. kir. állami térképészet. Tűzött papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
A Magyar Állam közigazgatási térképe. Mérték: 1 : 400.000. (Bp.), 1914, M. kir. Államnyomda. 8 színes térképszelvény. A szabad felületeken pénzügyi, törvénykezési és közigazgatási táblázatokkal. ... Az Államnyomda egyik legelső jelentős kartográfiai alkotásának, az első hivatalos közigazgatási térképünknek harmadik, utolsó kiadása. Először 1884-ben, másodszor 1900-ban jelent meg.Teljes mérete: 240x180 cm. Hatalmas térkép. Az egyik szelvény széle szakadozott, az egyik szelvény széle foltos, négy szelvényen kisebb-nagyobb bejelölésekkel (részben nemzetiségi bejelölések, Gergely Endre (1885-1938) térképész hagyatékából.+ Lapmutató vázlattal, 47x53 cm.
12864.

A Magyar Állam közigazgatási térképe. Mérték: 1 : 400.000. (Bp.), 1914, M. kir. Államnyomda. 8 színes térképszelvény. A szabad felületeken pénzügyi, törvénykezési és közigazgatási táblázatokkal. ... Az Államnyomda egyik legelső jelentős kartográfiai alkotásának, az első hivatalos közigazgatási térképünknek harmadik, utolsó kiadása. Először 1884-ben, másodszor 1900-ban jelent meg.Teljes mérete: 240x180 cm. Hatalmas térkép. Az egyik szelvény széle szakadozott, az egyik szelvény széle foltos, négy szelvényen kisebb-nagyobb bejelölésekkel (részben nemzetiségi bejelölések, Gergely Endre (1885-1938) térképész hagyatékából.+ Lapmutató vázlattal, 47x53 cm.

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,19
EUR
,
205,88
USD
Number of bids:
0
cca 1928 Carte Ethnografique Des Pays Danubiens. A dunai országok néprajzi térképe. Összeállította: Dr. Györffy István. 1:2.000,000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, francia nyelven, a széleken hiánnyal, javított, intézményi bélyegzővel. 37x63 cm. Ritka!
12865.

cca 1928 Carte Ethnografique Des Pays Danubiens. A dunai országok néprajzi térképe. Összeállította: Dr. Györffy István. 1:2.000,000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, francia nyelven, a széleken hiánnyal, javított, intézményi bélyegzővel. 37x63 cm. Ritka!

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
12866.

XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment