Maps

Number of items: 86

1893 A Magyar Szent Korona Országainak közlekedési és közigazgatási térképe. Rajzolta: Homolka József, 1:300.000, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, 54x76 cm
12831.

12 000 HUF
32,43
35,29
1906 Kolozsvár sz. kir. város térképe. Rajzolták: Gráf Samu és Régeni Áron. Kolozsvár, Lepage Lajos, litográfia, hajtásnyommal, a hátoldalon javított,34x42 cm
12832.

5 000 HUF
Fenyves világatlasz. Bp.,(1934), Fenyves Áruház, 31 p. Papírkötésben, szakadt, ragasztott borítóval. + GKI Zsebatlasz. Bp., é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Papírkötés, szakadt borítóval, 32 p.
12833.

800 HUF
12834.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1930 Térképgyűjtemény(iskolai kis atlasz?), kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58p
12835.

1 000 HUF
1958 A Balaton és környéke térkép, kiadja: Cartographia, szakadással, 56×90 cm
12836.

1 000 HUF
Mátra hegység, 1:50000, M. Kir. Állami Térképészet, a hajtások mentén szakadásokkal, 65,5×90 cm
12837.

3 000 HUF
cca 1920 A Southend térképe. Bartnetts Southend plan
12838.

cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan

100 HUF
0,27
0,29
cca 1880 Eisenerz, Wildalpe und Aflenz katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on canvas, 39x57 cm
12839.

100 HUF
0,27
0,29
cca 1910 Pistnyán, Priboj 2 db katonai térkép / military maps
12840.

1 000 HUF
cca 1905 Románia, Lisa és Zernesti környéke katonai térkép 40x56 cm / Romania Lisa and Zernesti area map
12841.

100 HUF
0,27
0,29
cca 1905 Izbugyaradvány és környéke katonai térkép 50x38 cm
12842.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF