Maps

Number of items: 86

1893 A Magyar Szent Korona Országainak közlekedési és közigazgatási térképe. Rajzolta: Homolka József, 1:300.000, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, 54x76 cm
12831.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
39,74
45,28
  Add to cart
  Remove
1906 Kolozsvár sz. kir. város térképe. Rajzolták: Gráf Samu és Régeni Áron. Kolozsvár, Lepage Lajos, litográfia, hajtásnyommal, a hátoldalon javított,34x42 cm
12832.

5 000 HUF
16,56
18,87
Hammer price:
7 500 HUF
Fenyves világatlasz. Bp.,(1934), Fenyves Áruház, 31 p. Papírkötésben, szakadt, ragasztott borítóval. + GKI Zsebatlasz. Bp., é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Papírkötés, szakadt borítóval, 32 p.
12833.

Available
800 HUF
2,65
3,02
  Add to cart
  Remove
12834.

Available
12 000 HUF
39,74
45,28
  Add to cart
  Remove
cca 1930 Térképgyűjtemény(iskolai kis atlasz?), kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58p
12835.

1 000 HUF
3,31
3,77
Hammer price:
1 800 HUF
1958 A Balaton és környéke térkép, kiadja: Cartographia, szakadással, 56×90 cm
12836.

Available
1 000 HUF
3,31
3,77
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.