Antique

Number of items: 47

Lakkozott fa doboz festett díszítéssel, kis kopással 17x16x6 cm
11045.

2 000 HUF
Faragott nefrit karkötő, távol keleti írásjelekkel,repedéssel, foltos, d:7 (6) cm
11046.

15 000 HUF
40,54
44,12
11047.

5 000 HUF
Lakkozott fa doboz festett díszítéssel, kopással 17x16x6 cm
11048.

2 000 HUF
cca 1900 Kézzel festett kínai fa fali posztamens, szobor tartó. Kinyitható 29 cm /8 Chinese wood statue holder
11049.

6 000 HUF
16
Macskát ábrázoló, régi márvány pecsétnyomó / Antique marble Chinese seal maker with cat figure ornaments 3,5 cm
11050.

6 000 HUF
XX.sz.e gésa, festett szemekkel, elefántcsont, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
11051.

26 000 HUF
70,27
76,47
Muránói mikro mozaikos kereszt medál, Roma feliratú berakással, réz hátlappal, jó állapotban, 10×7 cm
11052.

Muránói mikro mozaikos kereszt medál, "Roma" feliratú berakással, réz hátlappal, jó állapotban, 10×7 cm

15 000 HUF
40,54
44,12
Az Osztrák-Magyar Monarchia ezüstérmeiből készült aranyozott nyaklánc, maga a lánc anyaga nem ezüst, kapcsolódási hibákkal, h: 52 cm
11053.

6 000 HUF
16
Zománcozott ezüst(Ag) csengő, jelzett, d: 4,5 cm
11054.

2 000 HUF
23
Díszített, régi kínai kő pecsétnyomó. Felakasztható / Antique Chinese seal maker 5 cm
11055.

5 000 HUF
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
11056.

26 000 HUF
70,27
76,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF