Military

Number of items: 14

31026.

8 000 HUF
1918. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel adományozói levél T:III
31028.

1918. "Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" adományozói levél T:III

1 000 HUF
30
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon T:2 karika sérült Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with ribbon C:XF ring damaged NMK.: 427
31029.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon T:2 karika sérült Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with ribbon C:XF ring damaged NMK.: 427

1 800 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:1-,2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF
31030.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:1-,2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF

1 600 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:1- Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU NMK 429.
31031.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:1- Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU NMK 429.

2 000 HUF
1942. Tűzkereszt I. fokozata bronzozott cink kitüntetés mellszalaggal, a jelvény egy darabból van, alapítási év nélkül T:2  Hungary 1942. Hungarian Fire Cross 1st class brass-plated zinc decoration with ribbon, the decoration made from one piece, without founding date on reverse C:XF  NMK 443
31032.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalaggal, a jelvény egy darabból van, alapítási év nélkül T:2 Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration with ribbon, the decoration made from one piece, without founding date on reverse C:XF NMK 443

2 200 HUF
5,95
6,47
27
~1949-1956. Kiváló Lövész fém kitüntetés (41mm) T:2- hiányzó tű
31033.

~1949-1956. "Kiváló Lövész" fém kitüntetés (41mm) T:2- hiányzó tű

1 000 HUF
18
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2
31034.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2

11 000 HUF
29,73
32,35
~1959. MHS Tartalékos Tiszti Tagozat zománcozott fém jelvény eredeti tokban, benne Az 1958/59 kiképzési évben végzett eredményes munkájáért, mellette még 2db miniatűr jelvény (41x31mm) T:1-,2
31035.

~1959. "MHS Tartalékos Tiszti Tagozat" zománcozott fém jelvény eredeti tokban, benne "Az 1958/59 kiképzési évben végzett eredményes munkájáért", mellette még 2db miniatűr jelvény (41x31mm) T:1-,2

1 000 HUF
11
1987. Honvédelmi érdemérem 20 év után adományozói okirat műbőr mappában
31036.

1987. "Honvédelmi érdemérem 20 év után" adományozói okirat műbőr mappában

1 000 HUF
1999. Doni Emlékkereszt miniatűr(?), műgyantás kitűző (24x23mm) T:1-
31037.

1999. "Doni Emlékkereszt" miniatűr(?), műgyantás kitűző (24x23mm) T:1-

3 000 HUF
DN Vitézi Jelvény modern, zománcozott jelvény, hátoldalán sorszámmal, eredeti tokban T:1-
31038.

DN "Vitézi Jelvény" modern, zománcozott jelvény, hátoldalán sorszámmal, eredeti tokban T:1-

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF