Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

~1900. Szent László Dalegylet Debreczen részben zománcozott Cu jelvény (35x49mm) T:2 kis zománchibák
31042.

~1900. "Szent László Dalegylet Debreczen" részben zománcozott Cu jelvény (35x49mm) T:2 kis zománchibák

1 000 HUF
1926. A Bellevueben 1926 december 18. án megtartott szépségversenyen Fazekas Lillyke urleány a III.-ik lett. a Zsűri jelzett Ag érem (28,9g/59mm) T:2
31044.

1926. "A Bellevueben 1926 december 18. án megtartott szépségversenyen Fazekas Lillyke urleány a III.-ik lett. a Zsűri" jelzett Ag érem (28,9g/59mm) T:2

3 600 HUF
9,73
10,59
13
1927. BKE (Budapesti Korcsolyázó Egylet) Jégtestvérek zománcozott fém jelvény, hátoldalán Paulik K. Budapest (45mm) T:2 tű hiányzik
31045.

1927. "BKE (Budapesti Korcsolyázó Egylet) Jégtestvérek" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" (45mm) T:2 tű hiányzik

8 000 HUF
~1930. Magyar Nemzeti Bank Br gomblyukjelvény hátoldalán JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39 gyártói jelzéssel (35mm) T:2
31046.

~1930. "Magyar Nemzeti Bank" Br gomblyukjelvény hátoldalán "JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39" gyártói jelzéssel (35mm) T:2

2 000 HUF
~1930-1940. Gyakorló Kereskedelmi Középiskola zománcozott Br jelvény (34x50mm) T:2- sérült zománc,zománchiány
31047.

~1930-1940. "Gyakorló Kereskedelmi Középiskola" zománcozott Br jelvény (34x50mm) T:2- sérült zománc,zománchiány

1 000 HUF
~1930. MTE (Magyar Turista Egyesület) zománcozott Cu jelvény (30x40mm) T:2
31049.

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott Cu jelvény (30x40mm) T:2

3 000 HUF
14
1940. Erdély részi Hangya - 1940 zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán BOCZÁN gyártói jelzés (19mm) T:2
31050.

1940. "Erdély részi Hangya - 1940" zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán "BOCZÁN" gyártói jelzés (19mm) T:2

2 000 HUF
19
31051.

1 000 HUF
1948. 1948 évi Bajnokság emlékére Vasas S.C. zománcozott Vasas címer márványtalpon, hátoldalon Ludvig éremverő Bp gyártói jelzéssel (márvány: 71x102mm) T:2
31052.

1948. "1948 évi Bajnokság emlékére Vasas S.C." zománcozott Vasas címer márványtalpon, hátoldalon "Ludvig éremverő Bp" gyártói jelzéssel (márvány: 71x102mm) T:2

800 HUF
1949. Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28. Cu fém kitűző (28mm) T:2
31053.

1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2

100 HUF
0,27
0,29
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban T:2 kis zománchiba  Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case C:XF small enamell error NMK 534.
31054.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban T:2 kis zománchiba Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case C:XF small enamell error NMK 534.

8 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1950. BP. Atl. Feln. P. B. 1951. 800. m. fém díjérem szalag nélkül (37mm) T:2
31056.

Iván István (1905-1968) 1950. "BP. Atl. Feln. P. B. 1951. 800. m." fém díjérem szalag nélkül (37mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF