Books: Travelling, Local History

Number of items: 199

Kristó Gyula: Békés megye a honfoglalástól a törökvilág végéig. nyolcszáz esztendő a források tükrében. Békéscsaba, 1981. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban.
15000.

4 000 HUF
Zoltai Lajos: A Hortobágy. A legnagyobb magyar puszta ismertető leírása térképpel, és 23 szövegképpel. Debrecen, 1911, Debrecen Szabad Királyi Város Könyvnyomda-Vállalata, 64 p.+1 t. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van, lapszéli folttal.
15001.

2 200 HUF
5,95
6,47
Buza Péter: Túlparti látomás. Séta az időben, a budai Duna-soron. Bp.,2002, Városháza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15002.

5 000 HUF
Biró József: Kolozsvári képeskönyv. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
15003.

2 000 HUF
15004.

16 000 HUF
43,24
47,06
15005.

5 000 HUF
Borbíró Virgil - Valló István: Győr városépítéstörténete. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sok képpel, ajándékozási sorokkal, beragasztott fülszöveggel, jó állapotban.
15006.

3 200 HUF
8,65
9,41
15007.

5 000 HUF
15008.

3 000 HUF
15009.

2 000 HUF
Kiss Gábor: Villák és keretek a Dunakanyarban. Leányfalu. Bp.,2009, Onlineprint. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15010.

2 000 HUF
Budapest Története I. kötet. Szerk.: Gerevich László. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Három térkép melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15011.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF