https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 45

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. I-II. kötet. Kálmán Kára rajzaival. Bp.,é.n.,HAFA. Hetedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottak a borítók sarkai.
17010.

Hevesy Iván: A fényképezés technikája. I-II. kötet. Kálmán Kára rajzaival. Bp.,é.n.,HAFA. Hetedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottak a borítók sarkai.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Appletons Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. kötet. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. Első kiadás. Angol nyelven. Számos szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap és az elülső szennylap sérült, hiányos. Az hiányos előzéklapon Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary felirattal. Benne számos érdekes szócikkel, közte a hajózást érintő szócikkekkel is. Csak I. kötet. / Appletons Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. First edition. Half-leather-binding, with worn cover, the first flyleaf and the title page damaged, incomplete, the pages are spotty, in English language. With a lot of wood engraving illustrations. With Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary writing on the incomplete first flyleaf. Only Volume I.
17011.

Appleton's Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. kötet. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. Első kiadás. Angol nyelven. Számos szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap és az elülső szennylap sérült, hiányos. Az hiányos előzéklapon "Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary" felirattal. Benne számos érdekes szócikkel, közte a hajózást érintő szócikkekkel is. Csak I. kötet. / Appleton's Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. First edition. Half-leather-binding, with worn cover, the first flyleaf and the title page damaged, incomplete, the pages are spotty, in English language. With a lot of wood engraving illustrations. With "Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary" writing on the incomplete first flyleaf. Only Volume I.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Biczó István: Különleges tűzoltó gépjárművek, utánfutók, szerek és felszerelések. Bp., 1977, BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói nylon-kötés.
17012.

Biczó István: Különleges tűzoltó gépjárművek, utánfutók, szerek és felszerelések. Bp., 1977, BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói nylon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1988, Múzsák. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban.
17013.

Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1988, Múzsák. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Schreiber. Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1940, (Neuwald-ny.), 232+LXIV p. Tizenkettedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, egy-két helyen ceruzás bekarikázással.
17014.

Schreiber. Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1940, (Neuwald-ny.), 232+LXIV p. Tizenkettedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, egy-két helyen ceruzás bekarikázással.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
17015.

Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
17016.

Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Prohászka János: Kézikönyv esztergályosok és marósok részére. Bp., 1937. Magyarországi Vas és Fémmunkások Központi Szövetsége. Egészvászon kötésben.
17017.

Prohászka János: Kézikönyv esztergályosok és marósok részére. Bp., 1937. Magyarországi Vas és Fémmunkások Központi Szövetsége. Egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Bánhidi Antal: A Gerle-13 útja. Fejezetek a magyar repülés hőskorszakából. Bp., 2002. Zeusz. Kiadói kartonálásban
17018.

Bánhidi Antal: A Gerle-13 útja. Fejezetek a magyar repülés hőskorszakából. Bp., 2002. Zeusz. Kiadói kartonálásban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Mechanical Engineers Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
17019.

Mechanical Engineers' Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Hermann Miksa: Gépelemek. Hermann Miksa műegyetemi tanár József Műegyetemen tartott előadásainak anyaga, ceruzás aláhúzásokkal, 452 gépelt oldal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17020.

Hermann Miksa: Gépelemek. Hermann Miksa műegyetemi tanár József Műegyetemen tartott előadásainak anyaga, ceruzás aláhúzásokkal, 452 gépelt oldal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
C. C. Furnas, Joe McCarty: A mérnök. Life-A tudomány csodái. Fordította: Dr. Lehoczky László. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.
17021.

C. C. Furnas, Joe McCarty: A mérnök. Life-A tudomány csodái. Fordította: Dr. Lehoczky László. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment