Number of items: 320

17275.

11 000 HUF
29,73
32,35
[Hollós] Korvin Lajos: Tömegszállás. Korvin Lajos újabb verseiből. Bp.,1934, Danton,(Wilheim-nyomda), 38+2 p. Kiadói illusztrált, Kepes Éva linómetszetével díszített papírborítóban, a gerincén szakadással.
17276.

5 000 HUF
17277.

6 000 HUF
Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17278.

5 000 HUF
1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai s küföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.
17279.

1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai 's küföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.

5 000 HUF
16
Quintus Horatius Flaccus A Ioanne Bond illustratus. Patavii, ac Bassani 1747 Redmondini 1t (rézmetszetű címkép) + 420p. Megviselt állapotban, korabeli, szétvált bőrkötésben
17280.

8 000 HUF
17281.

6 000 HUF
17282.

4 600 HUF
12,43
13,53
Baróti Dezső: Juhász Gyula tanulmány. Szeged, 1933, Prometheus-Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17283.

4 000 HUF
Beöthy Zsolt (szerk.): A magyar irodalom története I-II. kötet. Képes díszmunka két kötetben. I. kötet: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. II. kötet: Kisfaludy Károly felléptétől a Kiegyezésig. Bp. 1899-1900, Athenaeum, 8+852 p.+ 58 t.; 4 + 683 + 34 t. hasonmás. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, Athenaeum-kötés, a borítókon és a gerinceken kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén törésnyommal, az I. kötet hátsó tábláján törésnyommal, kijáró lapokkal (73.-75.,134.-139.), a II. kötet gerincén kis sérülésekkel.
17284.

8 000 HUF
17285.

2 000 HUF
17286.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF