Books: Military

Number of items: 38

16610.

6 000 HUF
Janes Fighting Ships 1941. Founded in 1897 by Fred T. Jane Forty-Fifth Year of Issue. London, 1941, Francis E. McMurtrie. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban / linen binding, damaged condition
16611.

Jane's Fighting Ships 1941. Founded in 1897 by Fred T. Jane Forty-Fifth Year of Issue. London, 1941, Francis E. McMurtrie. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban / linen binding, damaged condition

8 000 HUF
Kertész Elemér-De Sgardelli Caesar: A frontharcos eszme szolgálatában. (Erdélyi tűzharcosok és hadviseltek emlékalbuma.) Vitéz Gróf Takách-Tolvay József előszavával. [Bp., [1942], Magyar Front, 407+(1)+105 (bajtársi adattár) + 68 p. (arcképek). Kiadói aranyozott egévászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest elvált a a borítótól, a könyvtest részben szétvált (62-63., arcképek.)
16612.

5 000 HUF
16613.

5 000 HUF
16614.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16615.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kozma Nándor: Hadimlliomosok. Karriérek a háború aranyhegyén. A borító Bíró Mihály munkája. Bp., 1918, Táltos. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, rossz, széteső állapotban.
16616.

1 000 HUF
Marshall, [George]: Így győztünk... Bp., é. n., Franklin. Számozott. Félvászon kötésben.
16617.

1 600 HUF
16618.

8 000 HUF
Bencze László: Bosznia és Hercegovina okkupációja 1878-ban. Bp., 1987, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16619.

1 600 HUF
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1942, Protestáns Tábori Püspökség, 127 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos.
16620.

1 000 HUF
Kulis: A második front. Bp., 1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, térképmellékletekkel, jó állapotban.
16621.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF