https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára I. kötet. Bp., , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. 220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.)+2 térképmelléklettel. Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.
15000.

Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára I. kötet. Bp., , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. 220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.)+2 térképmelléklettel. Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
13
Szállástól a mezővárosig. Tanulmányok Jászfényszaru és a Jászság múltjáról. Szerk.: Langó Péter. Jászfényszaru, 2000, Fényszaruiak Baráti Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Két szerző, Mészáros Kálmán által, valamint Süli Attila által tanára Hermann Róbert (1963-) történész, a Magyar Történelmi Társulat elnökének dedikált példány.
15001.

Szállástól a mezővárosig. Tanulmányok Jászfényszaru és a Jászság múltjáról. Szerk.: Langó Péter. Jászfényszaru, 2000, Fényszaruiak Baráti Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Két szerző, Mészáros Kálmán által, valamint Süli Attila által tanára Hermann Róbert (1963-) történész, a Magyar Történelmi Társulat elnökének dedikált példány.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
A debreceni Aranybika szálló története. Debrecen, 1959, Szabadág Lapnyomda, 154+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Egyetlen kiadás.
15002.

A debreceni Aranybika szálló története. Debrecen, 1959, Szabadág Lapnyomda, 154+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Egyetlen kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Az előszót, az utószót írta és a kötetet lektorálta: Pál Csaba. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Pál Csaba, hajdúhadázi református lelkipásztor, a könyv lektora által dedikált.
15003.

Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Az előszót, az utószót írta és a kötetet lektorálta: Pál Csaba. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Pál Csaba, hajdúhadázi református lelkipásztor, a könyv lektora által dedikált.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Benyó Endre - Erdélyi Tibor: Matyóföld, a híres Mezőkövesd. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 52. sz. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok széle foltos.
15004.

Benyó Endre - Erdélyi Tibor: Matyóföld, a híres Mezőkövesd. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 52. sz. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok széle foltos.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Bp., 1986, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Műbőr kötésben, pappír védődobozban.
15005.

Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Bp., 1986, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Műbőr kötésben, pappír védődobozban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Tarczai György Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, 2+219+1 p. Kiadói festett keménytáblás egészvászon Gottermayer-kötésben, foltos, kopott borítóval.
15006.

Tarczai György Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, 2+219+1 p. Kiadói festett keménytáblás egészvászon Gottermayer-kötésben, foltos, kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve. XIV. évf. 1929. Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, ceruzás, tollas bejegyzésekkel. +   Dr. Illyefalvi I. Lajos: A kenyérkereső nő Budapesten. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, az első két lap, köztük a címoldal hiányzik, ceruzás bejegyzéssel, firkával.
15007.

Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve. XIV. évf. 1929. Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, ceruzás, tollas bejegyzésekkel. + Dr. Illyefalvi I. Lajos: A kenyérkereső nő Budapesten. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, az első két lap, köztük a címoldal hiányzik, ceruzás bejegyzéssel, firkával.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
15008.

Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Nemes Lajos-P. Kovács Melinda: Heves Megyei Levéltár segédletei 5. IV. Heves vármegye iratai 1304-1944-(1963.) Repertórium és raktári jegyzék. Eger, 2000, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 150 példányban!
15009.

Nemes Lajos-P. Kovács Melinda: Heves Megyei Levéltár segédletei 5. IV. Heves vármegye iratai 1304-1944-(1963.) Repertórium és raktári jegyzék. Eger, 2000, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 150 példányban!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
László Rita Emőke-Kalmár Lajos: A homok rajza. Nyíregyháza, 2004, (Debrecen, Kinizsi Nyomda.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15010.

László Rita Emőke-Kalmár Lajos: A homok rajza. Nyíregyháza, 2004, (Debrecen, Kinizsi Nyomda.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15011.

Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment