Number of items: 286

Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp, é.n. (1890k.) Ráth Mór (Hornyánszky ny.) I- II.kötet 10-10 balladával, kőnyomatos illusztrációkkal. Nagyméretű, rendkívül mutatós album. Dúsan aranyozott, festett, egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc sérült, néhány, képet elválasztó hártyapapír hiányos, kevés kis folt néhány lapon, egyébként jó állapotban
17484.

90 000 HUF
243,24
264,71
Beöthy Zsolt (szerk.): A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet, teljes sorozat. Ó-kor, Középkor, Új-kor. Budapest, 1906, Lampel. aranyozott, Illusztrált kiadói egészvászon kötéseben, jó állapotú, egységes kötetek.
17485.

30 000 HUF
81,08
88,24
17486.

80 000 HUF
216,22
235,29
[Pápai Páriz Ferenc (1649-1716)] Francisco Pariz Pápai: Dictionarium Latino-Hungaricum, ... Leutschoviae [Lőcse], 1708, Samuelis Brewer, 6 sztl lev+622+2 p.   Dictionarium Hungarico-Latini, olim magna cura a Clarissimo viro Alberto Molnár Szentziensi collectum;...Studio & vigiliis Francisci Pariz Papai,... Leutschoviae [Lőcse], 1708, Samuelis Brewer, 278 p.+2 sztl. lev.  Johannis Tsétsi: Observationes Orthographico-Grammaticae, de recta Hungarice scribendi & loquendi ratione,... Uo.,10 sztl. lev.   Átkötött modern egészvászon-kötés, fénymásolattal pótolt lapokkal, az I. részben a címlap és azt követő lap (összesen 5 fénymásolt lap), valamint a 428-433 közötti lapok fénymásolattal pótoltak, továbbá restaurált lapokkal, az I. részben a fénymásolt lapokat követő első három lap restaurált, a II. rész és a III. rész lapjain lapszéli hiánnyal (1 sztl. lev.+10 p.), ex libris-szel.  Pápai Páriz Ferenc nagyhatású szótárának első kiadása.
17487.

18 000 HUF
48,65
52,94
17488.

10 000 HUF
27,03
29,41
17489.

8 000 HUF
17490.

8 000 HUF
17491.

40 000 HUF
108,11
117,65
17492.

4 200 HUF
11,35
12,35
Spiró György: Kőbéka. (Mesély.) Bp.,2017,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17493.

5 000 HUF
Illustrirtes Buch der Patiencen. 60 Patience-Spiele. Breslau, Kerns Verlag. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17494.

Illustrirtes Buch der Patiencen. 60 Patience-Spiele. Breslau, Kern's Verlag. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, sérült gerinc, kopottas állapotban.

3 600 HUF
9,73
10,59
Faludy György: Őszi harmat után. Bp.,1947, Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17495.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF