Books: Military

Number of items: 20

Felső-Eőri Cseresnyés Zoltán: A kardpárbaj veszélytelen kimenetele és annak eshetőségei. Bp., 1901, Athenaeum, XV+112+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16600.

5 500 HUF
14,86
16,18
Bognár István (szerk.): A győzelmes repülés titkai. Bp.,1942, (Jövő-ny.) Kiadói papírkötésben, gerinc kissé hiányos
16601.

5 000 HUF
16602.

5 000 HUF
Borsányi Julián: A magyar tragédia kassai nyitánya. Az 1941. június 26-i bombatámadás dokumentációja. Studia Hungarica 28. München, 1985, Kerék-könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16603.

6 000 HUF
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig Bp., [1934],Szerzői kiadása,(Tolnai-Viktoria-ny.),320+320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16604.

6 000 HUF
16605.

8 000 HUF
16606.

5 000 HUF
Daniel Manana Laino: Harc a Falkland- (Malvin-) szigetekért. 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

1 000 HUF
Angol-magyar katonai tanszótár. Összeállította: Horváth József. hn.,é.n.,k.n., 166 p. Egészvászon-kötésben.
16608.

1 000 HUF
16609.

2 200 HUF
5,95
6,47
16610.

1 000 HUF
Stark Tamás: Hadak útján. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Bp., 1991, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16611.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF