Number of items: 291

Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10000.

1 000 HUF
3,11
3,40
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
10001.

1 200 HUF
3,73
4,08
Anna jelzéssel: Alak (vázlat). Tus, papír, 41×29 cm
10002.

1 600 HUF
4,97
5,44
10003.

50 000 HUF
155,28
170,07
Barcsay jelzéssel: Torzó. Ceruza, papír, 57×36 cm
10004.

2 000 HUF
6,21
6,80
Barcsay jelzéssel: Női alakok. Szén, papír, 37×26 cm
10005.

4 000 HUF
12,42
13,61
13
Barta Ernő (1878-1956): Fényárban a Halászbástya. Színes litográfia, papír, jelzett, 22×18 cm
10006.

3 600 HUF
11,18
12,24
Barta Ernő (1878-1956): Budavári Palota. Színes litográfia, papír, jelzett, 23×18 cm
10007.

3 600 HUF
11,18
12,24
Barta Ernő (1878-1956): Jézus születése. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10008.

65 000 HUF
201,86
221,09
Barta Ernő (1878-1956): Éjszakai csók. Színes litográfia, papír, jelzett, 27×18 cm
10009.

5 000 HUF
15,53
17,01
Franz von Bayros (1866-1924): Vielle porcelaine. Heliogravúr, papír, jelzés nélkül, 16,5×16 cm
10010.

6 000 HUF
18,63
20,41
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Akvarell ,papír, üvegezett keretben, 42×29 cm
10011.

3 000 HUF
9,32
10,20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.