Military

Number of items: 23

1948. VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:2,2-
31051.

1948. "VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:2,2-

1 000 HUF
1954. Magyar Partizán Emlékérem (27x) aranyozott, zománcozott, számozott kitüntető jelvény, hátoldalon Fegyverrel a hazáért felirattal (18mm) T:1-
31052.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" (27x) aranyozott, zománcozott, számozott kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal (18mm) T:1-

2 000 HUF
26
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2
31053.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2

15 000 HUF
40,54
44,12
~1970. Magyar Néphadsereg - Gépkocsizó aranyozott, részben zománcozott jelvénye 1., 2. és 3. osztály (25x65mm) T:2
31054.

~1970. "Magyar Néphadsereg - Gépkocsizó" aranyozott, részben zománcozott jelvénye 1., 2. és 3. osztály (25x65mm) T:2

4 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1996. Védelem 96 - Igazgatási Rendszergyakorlat / A Magyar Köztársaság Honvédelmi Miniszterétől ezüstözött fém emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31055.

Bozó Gyula (1913-2004) 1996. "Védelem '96 - Igazgatási Rendszergyakorlat / A Magyar Köztársaság Honvédelmi Miniszterétől" ezüstözött fém emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

1 000 HUF
31056.

1 200 HUF
DN Pro Patria 1938-1935 Br érem szalagon, peremén 1833 szám (42mm) T:2
31057.

DN "Pro Patria 1938-1935" Br érem szalagon, peremén "1833" szám (42mm) T:2

1 000 HUF
33
Ausztria 1928. Tirol Emlékérem 1914-1918 fém kitüntetés mellszalagon, cserélt füllel. A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol. Szign.: TJ T:2  Austria 1928. Tyrol Commemorative Medal 1914-1918 metal medallion with ribbon, the ear is replaced Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918. Sign: TJ C:XF
31058.

Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" fém kitüntetés mellszalagon, cserélt füllel. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ T:2 Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" metal medallion with ribbon, the ear is replaced "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ C:XF

2 000 HUF
14
31059.

14 000 HUF
37,84
41,18
Horvátország DN Honvédelmi Minisztérium zománcozott fém érem eredeti dísztokban, hátoldalán IKOM-ZAGREB gyártói jelzés (40x47mm) T:1- Croatia ND Ministry of Defence enamelled metal medal in original case with IKOM-ZAGREB makers mark on back (40x47mm) C:AU
31060.

Horvátország DN "Honvédelmi Minisztérium" zománcozott fém érem eredeti dísztokban, hátoldalán "IKOM-ZAGREB" gyártói jelzés (40x47mm) T:1- Croatia ND "Ministry of Defence" enamelled metal medal in original case with "IKOM-ZAGREB" makers mark on back (40x47mm) C:AU

1 000 HUF
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with not its own ribbon C:XF
31061.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with not its own ribbon C:XF

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF