Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 88
1903162
31074
339
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1950. "Magyar Röplabda Szövetség / Terem I. o. ffi. III. 1950" részben zománcozott fém díjérem (43,5x45mm) T:2 kis patina
1 800 HUF
1903154
31075
339
Numismatics
1950. "Vasas - 150. évi NB. I. Röplabda bajnokságért" Br díjérem márványtalpon, aranyozott Br koszorúval és zománcozott "Vasas" címerrel (érem: 36mm) T:2 instabil koszorú
2 400 HUF
1904012
31076
339
Numismatics
~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:2
1 000 HUF
1905480
31077
339
Numismatics
1951. "MHK I" és "MHK III 1950" zománcozott jelvények + "Véradásra Kész" zománcozott jelvény T:1-,2
1 200 HUF
1903170
31078
339
Numismatics
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém plakett (65x40mm) T:2 patina
1 200 HUF
1903169
31079
339
Numismatics
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém sportérem szalagon (40mm) T:2
1 200 HUF
1904521
31080
339
Numismatics
1955. "Kiváló Társadalmi Munkáért 1955 VII. ker. T.S.B." aranyozott, zománcozott fém plakett tokba rögzíte (100x75mm) T:2
1 000 HUF
1904564
31081
339
Numismatics
1956. "Szakma Kiváló Dolgozója - Bányászat" zománcozott kitüntetés miniatűrrel együtt eredeti dísztokban, viselésre jogosító igazolvánnyal, vájár számára T:2
2 000 HUF
1908065
31082
339
Numismatics
~1957. Arany Jánost ábrázoló fém jelvény, jelzés nélküli Major Aladár (20,5mm) T:2
1 000 HUF
1904666
31083
339
Numismatics
1958. "KIOSz - Jó minőségért" aranyozott, zománcozott fém jelvény viselésre jogosító igazolvánnyal (17mm) T:2,2-
1 000 HUF
1904500
31084
339
Numismatics
~1960. "MÜM 316." zománcozott fém jelvény (27x33mm) T:2 zománchiány
1 000 HUF
1537750
31085
339
Numismatics
~1960. 10db "Kilián" zománcozott jelvény, közte 6db klf T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035