Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 88

1950. Magyar Röplabda Szövetség / Terem I. o. ffi. III. 1950 részben zománcozott fém díjérem (43,5x45mm) T:2 kis patina
31074.

1950. "Magyar Röplabda Szövetség / Terem I. o. ffi. III. 1950" részben zománcozott fém díjérem (43,5x45mm) T:2 kis patina

1 800 HUF
1950. Vasas - 150. évi NB. I. Röplabda bajnokságért Br díjérem márványtalpon, aranyozott Br koszorúval és zománcozott Vasas címerrel (érem: 36mm) T:2 instabil koszorú
31075.

1950. "Vasas - 150. évi NB. I. Röplabda bajnokságért" Br díjérem márványtalpon, aranyozott Br koszorúval és zománcozott "Vasas" címerrel (érem: 36mm) T:2 instabil koszorú

2 400 HUF
~1950. M.N.D.SZ. Népegészségőr zománcozott jelvény (22mm) T:2
31076.

~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:2

1 000 HUF
1951. MHK I és MHK III 1950 zománcozott jelvények + Véradásra Kész zománcozott jelvény T:1-,2
31077.

1951. "MHK I" és "MHK III 1950" zománcozott jelvények + "Véradásra Kész" zománcozott jelvény T:1-,2

1 200 HUF
1954. XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest fém plakett (65x40mm) T:2 patina
31078.

1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém plakett (65x40mm) T:2 patina

1 200 HUF
1954. XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest fém sportérem szalagon (40mm) T:2
31079.

1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém sportérem szalagon (40mm) T:2

1 200 HUF
1955. Kiváló Társadalmi Munkáért 1955 VII. ker. T.S.B. aranyozott, zománcozott fém plakett tokba rögzíte (100x75mm) T:2
31080.

1955. "Kiváló Társadalmi Munkáért 1955 VII. ker. T.S.B." aranyozott, zománcozott fém plakett tokba rögzíte (100x75mm) T:2

1 000 HUF
1956. Szakma Kiváló Dolgozója - Bányászat zománcozott kitüntetés miniatűrrel együtt eredeti dísztokban, viselésre jogosító igazolvánnyal, vájár számára T:2
31081.

1956. "Szakma Kiváló Dolgozója - Bányászat" zománcozott kitüntetés miniatűrrel együtt eredeti dísztokban, viselésre jogosító igazolvánnyal, vájár számára T:2

2 000 HUF
13
~1957. Arany Jánost ábrázoló fém jelvény, jelzés nélküli Major Aladár (20,5mm) T:2
31082.

1 000 HUF
1958. KIOSz - Jó minőségért aranyozott, zománcozott fém jelvény viselésre jogosító igazolvánnyal (17mm) T:2,2-
31083.

1958. "KIOSz - Jó minőségért" aranyozott, zománcozott fém jelvény viselésre jogosító igazolvánnyal (17mm) T:2,2-

1 000 HUF
~1960. MÜM 316. zománcozott fém jelvény (27x33mm) T:2 zománchiány
31084.

~1960. "MÜM 316." zománcozott fém jelvény (27x33mm) T:2 zománchiány

1 000 HUF
~1960. 10db Kilián zománcozott jelvény, közte 6db klf T:1-,2
31085.

~1960. 10db "Kilián" zománcozott jelvény, közte 6db klf T:1-,2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF