15023.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel. két lap kissé sérült 425/426., 427/428.), foltos lapokkal.