15039.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Cser László: Pekingi séták. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., 1941, Franklin, 172 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.