https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 78

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17349.
 

Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17350.
 

Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
17351.
 

Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
Simon Tibor: Zsuzsi. H.n., Minerva. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban + A három kis malac. A Walt Disney Studio szövegével és színes képeivel. Bp., Pallas. Kiadói kartonál kötés, gerince hiányzik, ceruzás színezésekkel, megviselt állapotban.
17352.
 

Simon Tibor: Zsuzsi. H.n., Minerva. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban + A három kis malac. A Walt Disney Studio szövegével és színes képeivel. Bp., Pallas. Kiadói kartonál kötés, gerince hiányzik, ceruzás színezésekkel, megviselt állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,80
USD
Number of bids:
6
Első enciklopédiám Micimackóval és barátaival - Állatok. Bp.,2007, Egmont. Kiadói keménykötés, a címlapra és a hátsó szennylapra matricákat ragasztottak, a címlapot követő két oldalon firka.
17353.
 

Első enciklopédiám Micimackóval és barátaival - Állatok. Bp.,2007, Egmont. Kiadói keménykötés, a címlapra és a hátsó szennylapra matricákat ragasztottak, a címlapot követő két oldalon firka.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,33
USD
Number of bids:
0
F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17354.
 

F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,53
USD
Number of bids:
0
Reg Cox-Neil Morris: Az ókori világ 7 csodája. James Field illusztrációival. Bp.,1997,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés,
17355.
 

Reg Cox-Neil Morris: Az ókori világ 7 csodája. James Field illusztrációival. Bp.,1997,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,53
USD
Number of bids:
0
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1958, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17356.
 

Fekete István: Bogáncs. Bp., 1958, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1921, Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17357.
 

Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1921, Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,80
USD
Number of bids:
0
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára írta: - -. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17358.
 

Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára írta: - -. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
Meszlényi Attila: Csigakalauz. Bp.,é.n., Macondo. Kiadói kartonált papírkötés.
17359.
 

Meszlényi Attila: Csigakalauz. Bp.,é.n., Macondo. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,53
USD
Number of bids:
0
De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban
17360.
 

De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,33
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment