Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 53

Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról (Aranycsapat). Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kopott papírkötésben.
15689.

2 000 HUF
6,31
7,02
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat). Szepes Béla rajtaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 64 p. Kiadói papírkötésben.
15690.

2 000 HUF
6,31
7,02
15691.

2 000 HUF
6,31
7,02
15692.

1 000 HUF
3,15
3,51
Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Bp., 1978, Sportpropaganda. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
15693.

3 000 HUF
9,46
10,53
15694.

1 000 HUF
3,15
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.