Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 53

Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.
15695.

1 000 HUF
3,45
15696.

1 000 HUF
3,45
15697.

1 000 HUF
3,45
Technik des Bergsteigens. Zürich, 1929, Sektion Uto des S. A. C., Német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, kadói papír védőborítóban. / In German, linen binding.
15698.

1 000 HUF
3,45
Ferdinand Kars-Ludwig Krenet: Sonntag auf Bretteln im Wiener Gebiet. Wien, 1929, Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben. / In German, half-linen binding.
15699.

1 000 HUF
3,45
15700.

1 800 HUF
6,21
1943-1944: Turisták Lapja 12 száma: 1943 LV. évf.10-12. sz., LVI. évf. 1-7.,10-11. sz. Szerk.: Sújtó Béla. Papírkötés, jó állapotban.
15701.

1 200 HUF
4,14
1942-1943: Turisták Lapja 12 száma: 1942 LIV. évf. 7-9., 11-12. sz., 1943 LV. évf. 1., 3-5.,7-9. sz. Szerk.: Sújtó Béla. Papírkötés, jó állapotban.
15702.

1 200 HUF
4,14
1939-1940 Turisták lapja 10 száma. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. 51. évf. 9.,10. számok, 52. évf. 1-5.,7-9. számok. Papírkötésben, változó állapotban.
15703.

1 000 HUF
3,45
1968 Bajnoki küzdelmek 68 ősz. Szerk.: Borbély Pál. Bp., Sportpropaganda, 65 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15704.

1968 Bajnoki küzdelmek '68 ősz. Szerk.: Borbély Pál. Bp., Sportpropaganda, 65 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

1 200 HUF
4,14
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
15705.

1 600 HUF
5,52
Várkonyi Sándor-Rákosi Gyula-Novák Dezső:Mi Ferencvárosiak vagyunk. Pártolótagok Kiskönyvtára. 1974/1. Bp.,1974,(Zalaegerszeg, Zalaegerszeg Nyomda), 48+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Az elülső borítón és címlapon hátoldalán Rákosi Gyula (1938-) aláírásaival. Az elülső borítón, FTC-Vasas 1974. május. 19., FTC stadionavató mérkőzés emlékbélyegzéssel, valamint bélyeggel.
15706.

Várkonyi Sándor-Rákosi Gyula-Novák Dezső:"Mi Ferencvárosiak vagyunk." Pártolótagok Kiskönyvtára. 1974/1. Bp.,1974,(Zalaegerszeg, Zalaegerszeg Nyomda), 48+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az elülső borítón és címlapon hátoldalán Rákosi Gyula (1938-) aláírásaival. Az elülső borítón, FTC-Vasas 1974. május. 19., FTC stadionavató mérkőzés emlékbélyegzéssel, valamint bélyeggel.

1 200 HUF
4,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.