Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 53

Maróczy Géza: A megnyitások elmélete. /Kivonatok./ Készítette: Kurbel Sándor. Veszprém, 1989, hn., 108 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15683.

8 000 HUF
24,24
25,32
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
15684.

4 800 HUF
14,55
15,19
A kézilabda-játék szabálykönyve. Kiadja: a Magyar Kézilabda Egyesületek Szövetsége. Bp., 1940,(vitéz Fodor Árpád-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15685.

2 000 HUF
6,06
6,33
Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
15686.

2 000 HUF
6,06
6,33
Magyarok Melbourne-ben. Szerk.: Fekete Pál. Bp.,1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
15687.

2 000 HUF
6,06
6,33
15688.

2 000 HUF
6,06
6,33
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról (Aranycsapat). Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kopott papírkötésben.
15689.

2 000 HUF
6,06
6,33
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat). Szepes Béla rajtaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 64 p. Kiadói papírkötésben.
15690.

2 000 HUF
6,06
6,33
15691.

2 000 HUF
6,06
6,33
15692.

1 000 HUF
3,03
3,16
Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Bp., 1978, Sportpropaganda. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
15693.

3 000 HUF
9,09
9,49
15694.

1 000 HUF
3,03
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.