Books: Social sciences

Number of items: 75

17029.

10 000 HUF
27,03
29,41
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
17030.

8 000 HUF
Jánosi Béla: Az aesthetika története I-III. kötet. Bp.,1899, MTA, VI+2+504+VI+2+553+VI+635 p. Kiadói aranyozott gerincű, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17031.

6 000 HUF
Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17032.

6 000 HUF
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,jó állapotban. + Burián János: Latin-magyar szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1908, Franklin, VI+2+847 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17033.

4 800 HUF
12,97
14,12
17034.

2 200 HUF
5,95
6,47
17035.

4 000 HUF
17036.

5 000 HUF
17037.

3 000 HUF
17038.

3 000 HUF
17039.

1 600 HUF
Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban
17040.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF