Books: Religion

Number of items: 71

17237.

2 000 HUF
6,31
7,02
17238.

3 600 HUF
11,36
12,63
17239.

800 HUF
2,52
2,81
17240.

800 HUF
2,52
2,81
Mustó Péter-Hári Ildikó: Ahol otthon vagy. Bp., 2017, Jezsuita Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17241.

1 200 HUF
4,21
Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Összefoglalta: Bárczy István. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, az elülső szennylapon rajzzal, ajándékozási sorokkal, egy lap kijrá, jó állapotban.
17242.

2 000 HUF
6,31
7,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.