https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 71

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tibeti Misztériumok. Fordította és bevezetéssel ellátta: Hamvas Béla. Bp.,1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.
17261.
 

Tibeti Misztériumok. Fordította és bevezetéssel ellátta: Hamvas Béla. Bp.,1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
W. Petrolay Margit: A paradicsom dombja. Bp.,1941, Officina. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szakadozott borítóval.
17262.
 

W. Petrolay Margit: A paradicsom dombja. Bp.,1941, Officina. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szakadozott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,
17263.
 

Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour Worlds Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.
17264.
 

A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
Prohászka Ottokár: Iránytű. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. XXII. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezetést írta: Schütz Antal. Bp.,(1929),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17265.
 

Prohászka Ottokár: Iránytű. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. XXII. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezetést írta: Schütz Antal. Bp.,(1929),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Jámbor László: Levelek húgomhoz. II.kötet. Gondolatok és tanácsok katolikus leányok számára. Bp.,1941, Korda Rt. Javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
17266.
 

Jámbor László: Levelek húgomhoz. II.kötet. Gondolatok és tanácsok katolikus leányok számára. Bp.,1941, Korda Rt. Javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,31
EUR
,
0,34
USD
Number of bids:
1
XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.
17267.
 

XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kissé kopott, de többnyire jó állapotban.
17268.
 

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kissé kopott, de többnyire jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
46,88
EUR
,
51,72
USD
Number of bids:
0
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban.  (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
17269.
 

(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban. (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,63
EUR
,
17,24
USD
Number of bids:
0
[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
17270.
 

[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,75
EUR
,
9,66
USD
Number of bids:
0
[Divald Kornél] Tarczai György: Margit-legendák. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.
17271.
 

[Divald Kornél] Tarczai György: Margit-legendák. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
17272.
 

[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
6,88
EUR
,
7,59
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment