https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 71

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
17225.
 

Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
17,35
EUR
,
19,30
USD
Number of bids:
0
Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás.  Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben
17226.
 

Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás. Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,15
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
1
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.
17227.
 

2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,15
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
0
Vizkelety András (szerk.): Assisi Szent Ferenc perugiai legendája. 1990, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17228.
 

Vizkelety András (szerk.): Assisi Szent Ferenc perugiai legendája. 1990, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,79
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
0
Fabinyi, Tibor: Hope Preserved. The Past and Present of Hungarian Lutheranism. Bp., 1984, MHSZ Nyomda. Műbőr kötésben, jó állapotban.
17229.
 

Fabinyi, Tibor: Hope Preserved. The Past and Present of Hungarian Lutheranism. Bp., 1984, MHSZ Nyomda. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,32
EUR
,
0,35
USD
Number of bids:
1
[Raicsani György (1669-1734:] Bellum contra hostes capitales animae;... A quodam Societatis Jesu sacerdote. Colozae [Kalocsa], 1807, Joannem Tomentsek, 477+7 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel az elülső szennylapon.
17230.
 

[Raicsani György (1669-1734:] Bellum contra hostes capitales animae;... A quodam Societatis Jesu sacerdote. Colozae [Kalocsa], 1807, Joannem Tomentsek, 477+7 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel az elülső szennylapon.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,83
EUR
,
9,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment