Books: Religion

Number of items: 71

17237.

2 000 HUF
6,90
17238.

3 600 HUF
11,25
12,41
17239.

800 HUF
2,76
17240.

800 HUF
2,76
Mustó Péter-Hári Ildikó: Ahol otthon vagy. Bp., 2017, Jezsuita Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17241.

1 200 HUF
4,14
Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Összefoglalta: Bárczy István. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, az elülső szennylapon rajzzal, ajándékozási sorokkal, egy lap kijrá, jó állapotban.
17242.

2 000 HUF
6,90
Albach J. S.: Szent hangzatok. Imák keresztény kath. számára. Fordította Surjánszky Antal. Bp., é.n., Steinbrener ker. János. Kiadói egészbőr kötés, bakelit, fém berakással az elülső kötéstáblán, aranyozott gerinccel, fém csattal, aranyozott lapélekkel, eredeti kissé viseltes dobozában. Jó állapotban.
17243.

3 000 HUF
10,34
17244.

24 000 HUF
75,00
82,76
[Aurelius Augustinus]: Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. (I. kötet: I-V. könyv, II. kötet: VI-X. könyv.) Fordította és magyarázta: Balogh József. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1944, Parthenon-Franklin, 1 t. XLI+211+3 p; 350+2 p. Második, javított kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17245.

6 000 HUF
20,69
17246.

6 000 HUF
20,69
A Tiszáninneni Ref. Egyházkerület érvényben lévő szabályrendeletei és elvi jelentőségű határozatai. Összeállította: Dr. Finkey Ferenc. Sárospatak, 1913, Dani és Fischer, XVI+366 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.
17247.

5 000 HUF
17,24
17248.

1 600 HUF
5,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.