Books: Religion

Number of items: 71

17225.

5 500 HUF
14,86
16,18
17226.

1 000 HUF
17227.

1 000 HUF
17228.

1 200 HUF
17229.

100 HUF
0,27
0,29
[Raicsani György (1669-1734:] Bellum contra hostes capitales animae;... A quodam Societatis Jesu sacerdote. Colozae [Kalocsa], 1807, Joannem Tomentsek, 477+7 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel az elülső szennylapon.
17230.

2 800 HUF
7,57
8,24
Pontificale Romanum Clementis VIII. ac Urbani VIII. Mechelen, 1845, P. J. Hanicq. Félbőr kötésben, az elülső borítója és a gerince részben elválik.
17231.

7 000 HUF
18,92
20,59
Új képes biblia. I-III. kötet. Válogatta: Vargha Balázs. Mata János rajzaival. Bp., 1998, Kossuth Nyomda-Táltos. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott kartontokban, jó állapotban.
17232.

800 HUF
A Bhagavad Gita. Úgy, ahogy van. hn., é.n., The Bhaktivedanta Book Trust. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17233.

1 000 HUF
17234.

2 200 HUF
5,95
6,47
White, E. G.: A világ reménye. Jézus Krisztus élettörténete. Bp., é. n., Gyarmati és társa. Megviselt állapotban.
17235.

800 HUF
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Fordította: Károli Gáspár. Gustav Doré képeivel. Ravasz László bevezetésével. [Bp., 1931,] Franklin-Társulat-Sylvester, VIII+708+4+255 p. Egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel.
17236.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF