Books: Railways, locomotives

Number of items: 48

Vasúti értelmező szótár. Bp., 1979, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2020 példány.
17165.

2 000 HUF
17166.

800 HUF
17167.

800 HUF
2001 MÁV Almanach 2001. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
17168.

800 HUF
Horst Weigelt-Ulrich Langner: 44 Jahre Zeitgeschichte Chronik Deutsche Bundesbahn. Darmstadt,1998, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in German language.
17169.

1 000 HUF
Az Európai Unió és a vasutak. Szerk.: Mezei István. Bp., 2003, MÁV. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17170.

1 600 HUF
17171.

800 HUF
Wir über uns. Frankfurt am Main, 1989, Deutsche Bundesbahn. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17172.

1 000 HUF
17173.

6 000 HUF
1942 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 97. évf. Berlin, 1942, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, 68-85. oldalak között fénymásolattal pótolt lapokkal, 186-193. oldalak között a lapok sérültek, javítottak. /Linen-binding, with damaged and restore pages (186-193 p.), and photocopied sheets (68-85. p.), in German language.
17174.

800 HUF
Vasúti diesel-vontatójárművek. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1974, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött.
17175.

1 200 HUF
Csanádi György: Vasúti üzem. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, egy-két ragasztott lappal, kissé kopott borítóval. Megjelent 1800 példányban.
17176.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF