17381. 339. Closed Online auction Books: Other rarities
11 000 HUF
0 HUF
Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p. 12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy helyen tollas aláhúzásokkal. Ritka! Első kiadás.
Photo of the item taken by : ra