5 000 HUF
9
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.