Tétel

Description:

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, egy illusztráció szakadt, ezeket leszámítva jó állapotban. Munkácsy Mihály egyetlen rézkarcával.

16 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : turóczi_márk

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.