Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Ebenhöch Ferenc: A győri székesegyház régi flandriai kárpitja. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 1889. évi I. füzetéből. Bp.,1889,Franklin-ny.,8 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító sarkai sérültek.
16723.

1 400 HUF
Farkas András rajzai. Vál.: Kovalcsik András. Balassagyarmat, 1988, Balassagyarmati Honismereti Kör. Vászonkötésben, jó állapotban.
16724.

3 000 HUF
Academy Architecture 1899. Vol 15. Architectural Review. Edited by Alex Koch. Architect. 144p. Sok képpel és reklámmal. Egészvászon kötésben.
16725.

1 200 HUF
Lőrinczy György: Szentendre. Bp., 1973, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16726.

800 HUF
Kepes, György: Language of Vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Co. Vászonkötésben, jó állapotban.
16727.

10 000 HUF
27,03
29,41
Bruno Meyer: La Grace Féminine. Ouvrage artistique illustré par le nu photographique. Reproductions nouvelles en couleurs dapres les clichés de H. L. v. Jan. Paris,é.n.,Librairie DArt Technique. Francia nyelven, számos illusztrációval. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16728.

Bruno Meyer: La Grace Féminine. Ouvrage artistique illustré par le nu photographique. Reproductions nouvelles en couleurs d'apres les clichés de H. L. v. Jan. Paris,é.n.,Librairie D'Art Technique. Francia nyelven, számos illusztrációval. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

4 000 HUF
Gyulai Ferenc: A fényképezés kézikönyve. Fotóriport. 189 ábrával, 9 színes rajzzal. Bp., 1943, Fotoélet Nagykönyvtára. Borítója elválik, gerince hiányzik.
16729.

1 000 HUF
Sevcsik Jenő: Gyakorlati fényképezés. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16730.

1 000 HUF
16731.

1 000 HUF
Sevcsik Jenő: Fényképezés. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16732.

1 000 HUF
R. Furneaux Jordan: A concise history of Western Architecture. Bp.,1969,Thames and Hudson. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés,138-157. oldalak között a lapok kijárnak./Paperbinding, some pages are coming out. In English language.
16733.

1 600 HUF
Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Magyar Művészet. Bp.,1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben.
16734.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF