Printed Materials

Number of items: 268

cca 1870 Boldog IX. Piusz(1792-1878) pápa, vizitkártya méretű litho kép, 10,5×6 cm
12787.

1 000 HUF
1873 A Brüsszeli tőzsde épületének felavatási bálja, Táncrend térképpel / 1873 Inauguration of the Stock exchange of Bruxelles. Dance card with plan. 4p.
12788.

5 000 HUF
1875 a Szabolcs hetilap 4. évf. 19-26. lapszáma, érdekes írásokkal
12789.

3 000 HUF
1876-1879 4 db különféle színházi program
12790.

1 000 HUF
1879-1880 The Boys Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boys Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.
12791.

1879-1880 The Boy's Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boy's Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.

5 000 HUF
cca 1880 2 db menükártya 17,23 cm
12792.

1 400 HUF
12793.

4 000 HUF
1885 Budapesti Országos Kiállítás 2 db látkép, hátoldalon Rudolf trónörökös pártfogóként való feltüntetésével, sérült
12794.

3 000 HUF
12795.

6 000 HUF
1888 Felsőszemeréd, gróf Chronisky Igó által kelt nyomtatvány a katolikus tudomány világi tudománnyal szembeni háttérbe szorulása ellen, szép állapotban, 3p
12796.

2 000 HUF
cca 1890 Párizs IV: kerület térképes litografált kártya / Paris district 4. Litho card. 15x12 cm
12797.

1 600 HUF
1890 A Petőfi-Múzeum III. évfolyamának 1., 5. és 6. száma
12798.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF