Books: Social sciences

Number of items: 42

17256.

3 000 HUF
Alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német segédszótár, pótlékul minden eddig megjelent magyar-német zsebszótárakhoz. I-II. rész. (Egybekötve.) I. rész: Első vagy magyar-német rész. II. rész. Második vagy német-magyar rész. Bp.,1845, Kilián György, 6+211+5+161 p. Kopott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal.
17257.

2 000 HUF
17258.

3 000 HUF
Le Pay: A munkásviszonyok reformja. Fordította: Geőcze Sarolta. Bp., 1903, MTA, VIII+540 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17259.

1 000 HUF
Kútvölgyi Mihály: Fénybojtár. Pásztorok hagyatéka. Bp., 2000, Timp. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17260.

900 HUF
2,43
2,65
Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17261.

1 200 HUF
Székely Dénes: Bál Ruşii munţi-n. Táncjáték egy képben. Marosvásárhely, 1968, Népi Alkotások Megyei Háza. Foltos papírkötésben.
17262.

1 000 HUF
Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Bp.,1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17263.

1 000 HUF
dr. Dékány István: A mai társadalom. Bevezetés a társadalomtudományokba. Bp., 1943.Pantheon. Későbbi félvászon kötésben.
17264.

1 800 HUF
Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés.
17265.

1 000 HUF
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17266.

800 HUF
Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet 3. Bp.,1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, néhány lapszélen kisebb sérülésekkel.
17267.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF