Number of items: 332

Rexa Dezső: Kazinczy Napoleon és Mária Lujza menyegzőjére. Két hasonmással. Kazinczy Ferenc: A nagyság és szépség diadalma. Gyoma, 1932, Kner Izidor, 24+8 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Számozott (240/270), és a szerző (Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész) által aláírt és dedikált példány, dátumozva.
17483.

Rexa Dezső: Kazinczy Napoleon és Mária Lujza menyegzőjére. Két hasonmással. Kazinczy Ferenc: A nagyság' és szépség diadalma. Gyoma, 1932, Kner Izidor, 24+8 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (240/270), és a szerző (Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész) által aláírt és dedikált példány, dátumozva.

15 000 HUF
40,54
44,12
17485.

90 000 HUF
243,24
264,71
17486.

20 000 HUF
54,05
58,82
Deé Nagy Anikó: A könyvtáralapító Teleki Sámuel. Kolozsvár, 1997, Erdélyi Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17487.

4 000 HUF
17488.

4 800 HUF
12,97
14,12
May Károly: Bagdadtól Sztambulig. Fordította: Szegedi István. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17489.

4 200 HUF
11,35
12,35
Márai Sándor: Füves könyv. Bp.,1943,Révai. Kiadói félvászon-kötés, szép állapotban. Első kiadás.
17490.

3 600 HUF
9,73
10,59
Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. 656 képpel. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 238 p. Szövegközti illusztrációkkal. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötés,az utolsó lap (239/240.) hiányzik (tartalomjegyzék utolsó oldala.) Első kiadás.
17491.

3 000 HUF
Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. kötet. Bp.,1912, Franklinm, 211+229 p. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borítóval.
17492.

3 000 HUF
Lesznai-Képeskönyv. Lesznai Anna írásai, képei és hímzései. Összeáll.: Gergely Tibor. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17493.

2 400 HUF
Karinthy Frigyes: Írások írókról. (Kritikák.) Tevan Könyvtár 59-60. Békéscsaba, 1918, Tevan, 77+3 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
17494.

2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Holnap reggel. Tragikomédia 3 felvonásban. Tevan-könyvtár 85-89. Békéscsaba,(1916), Tevan, 3-119+1 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, hiányzó címlappal.
17495.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF