Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 80

Kugler Géza [Kugler Henrik]: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Bp.,én., Rozsnyai Károly, 3-508 p. Szövegközti rajzokkal. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti elülső kötéstáblát felhasználták, hiányzó címlappal.
17093.

12 000 HUF
32,43
35,29
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 8+832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61+17 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.
17094.

12 000 HUF
32,43
35,29
17095.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szekula Teréz: Szegedi Új Szakácskönyv. Szeged, 1907, Endrényi Lajos, 300 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, pótolt modern gerinccel, javított kötéssel, a hátsó előzéklapon ceruzás jegyzettel, a címlapon névbejegyzéssel.
17096.

8 000 HUF
17097.

80 000 HUF
216,22
235,29
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,Pátria, 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
17098.

8 000 HUF
Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. [Bp., 1944, Rozsnyai,] 460+3 p. Átkötött félvászon-kötésben, az átkötéshez az eredeti elülső kötéstáblát felhasználták, az elülső kötéstábla kopott, sérült, javított kötéssel, hiányzó címlappal.
17099.

8 000 HUF
17100.

5 000 HUF
Dr. Augustin Béla-Dr. Jávorka Sándor-Giovannini Rudolf-Dr. Rom Pál: Magyar Gyógynövények. II. színes táblák. Az ábrákat Jávorka Sándor irányításával festette Csapody Vera. Bp., 1948, Földművelésügyi Minisztérium,(Kiss János-ny.), XIV+2 p.+192 t. (színes, 1-190-ig számozva + 119 a,b). Átkötött egészvászon-kötés.
17101.

6 000 HUF
17102.

4 800 HUF
12,97
14,12
Méhészkedjünk korszerű méhészeti eszközökkel. Bp., én., Országos Méhészeti Szövetkezeti Vállalat, (Révai-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
17103.

3 000 HUF
Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 98+2 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
17104.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF