https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 302

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1800 Görög ABC egy lapon. Rézmetszet. / Greek alphabet etching 18x22 cm
12938.

cca 1800 Görög ABC egy lapon. Rézmetszet. / Greek alphabet etching 18x22 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12939.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
1835 A Wiener Zeitung 32 db száma. Mindegyik 4 oldalas, mindegyik újságszignettával / 32 issues of the Wiener Zeitung with signetta.
12940.

1835 A Wiener Zeitung 32 db száma. Mindegyik 4 oldalas, mindegyik újságszignettával / 32 issues of the Wiener Zeitung with signetta.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
cca 1850-1900 Több, mint 100 db külföldi nyomat, metszet, különböző témákban (vallás, tájkép, könyvillusztráció)
12941.

cca 1850-1900 Több, mint 100 db külföldi nyomat, metszet, különböző témákban (vallás, tájkép, könyvillusztráció)

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
1852 Újmalomsok (Győr vm.), hirdetmény a telekkönyvbe beiktatandó telektulajdonosok névjegyzéke
12942.

1852 Újmalomsok (Győr vm.), hirdetmény a telekkönyvbe beiktatandó telektulajdonosok névjegyzéke

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1852 Börcs (Győr vm.), hirdetmény a telekkönyvbe beiktatandó telektulajdonosok névjegyzéke
12943.

1852 Börcs (Győr vm.), hirdetmény a telekkönyvbe beiktatandó telektulajdonosok névjegyzéke

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1856 Tanodai Lapok egy száma
12944.

1856 Tanodai Lapok egy száma

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12945.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
12946.

1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
1
1861 Magyaróvár mezőváros választónak névsora, hirdetmény
12947.

1861 Magyaróvár mezőváros választónak névsora, hirdetmény

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
2
1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!
12948.

1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
1867 John Hay ezredes, az Észak-amerikai Szabad-államok bécsi képviselőjének kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.
12949.

1867 John Hay ezredes, az Észak-amerikai Szabad-államok bécsi képviselőjének kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment