Art-ceramics

Number of items: 40

Iparművészeti repesztett mázas kerámia cica, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
11118.

2 000 HUF
37
Két fedeles köcsög. Mázas kerámia, apró kopásokkal 26 cm, 2l
11119.

1 000 HUF
Feliratos kerámia váza, kézzel festett, hajszálrepedésekkel, jelzett, m: 18,5 cm
11120.

1 000 HUF
Cica formájú kerámia mécsestartó, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
11121.

1 000 HUF
Zöld iparművész kerámia váza, jelzett, kis lepattanással, m: 14,5 cm
11122.

1 200 HUF
Éneklő angyal (gyertyatartó), kézzel festett kerámia, jelzett (II Hungary), foltos, m:15 cm
11123.

1 000 HUF
Jelzett kézzel festett koronás angyalka, koronán apró lepattanás, m:12 cm
11124.

1 000 HUF
Ugró art deco szarvas, jelzés nélkül, mázas kerámia, jó állapotban, m:17 cm, h:18 cm
11125.

6 000 HUF
Jelzett (HJ?) iparművész váza, mázas kerámia, hibátlan, m:19 cm
11126.

2 600 HUF
7,03
7,65
Madaras-virágos padlóváza, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 46,5 cm
11127.

9 000 HUF
24,32
26,47
Cecilienhof -Historsche Gedenkstätte Potsdamer Abkommens feliratú meisseni, máztalan kerámia plakett, tokban, d: 6 cm
11128.

"Cecilienhof -Historsche Gedenkstätte Potsdamer Abkommens" feliratú meisseni, máztalan kerámia plakett, tokban, d: 6 cm

4 000 HUF
Epres teás kancsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 20,5 cm
11129.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF