Art-ceramics

Number of items: 40

Gorka Lívia (1925-2011): Gyöngytyúkos fali tál. Kézzel festett festett mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, d: 28 cm
11094.

28 000 HUF
75,68
82,35
9
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11095.

4 000 HUF
Kovács Margit (1902-1977): Széken ülő kislány. Terrakotta, engobe díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11096.

90 000 HUF
243,24
264,71
Gorka Géza (1894-1971): Váza. Kézzel festett repesztett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), apró máz hibákkal, m:22,5 cm
11097.

24 000 HUF
64,86
70,59
Gorka Géza (1894-1971): Váza. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), restaurált, m: 36 cm
11098.

12 000 HUF
32,43
35,29
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia fekete-fehér-narancssárga tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 17,5×12×6 cm
11099.

2 000 HUF
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia mázas kerámia kaspó, jelzett, apró lepattanásokkal, d: 16,5 cm
11100.

6 000 HUF
9
Bod Éva (1924-2004): Virág mintás váza, jelzett, karcolt festett kerámia, hajszál repedésekkel, m:28 cm
11101.

800 HUF
Iparművészi Vállalatos Gorka kaspó, repesztett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11102.

5 000 HUF
Irizáló modern váza, jelzés nélkül, alján hajszál repedéssel,, m:15 cm, h: 24 cm
11103.

2 000 HUF
Páll Magdi (fazekas): Korondi gyertyatartó, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11104.

3 000 HUF
Ráhmer lány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
11105.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF